Konserwacja samochodów

Antykorozja

 

Środki antykorozyjne Waxoyl to zupełnie nowa jakość pracy w warsztacie połączona z wysoką skutecznością wykonanych zabezpieczeń. Niepotrzebne jest ani bardzo dokładne oczyszczanie powierzchni, ani ich odtłuszczanie. Środki można aplikować nawet na lekko wilgotne powierzchnie bez utraty jakości zabezpieczenia. Produkty nie wymagają stosowania w oddzielnych pomieszczeniach warsztatowych, nie ciekną, nie powodują uciążliwych zabrudzeń. W razie przypadkowego rozlania łatwo je usunąć zarówno z lakieru, jaki i podłogi warsztatu. Produkty nie zawierają mineralnych kwasów i zasad, związków ołowiu, chromu i cynku, a także silikonów lub fluorków węgla dzięki czemu nie ma negatywnego wpływu na późniejsze prace lakiernicze.

Z kolei dzięki bardzo wysokiej wydajności produktów, połączonej z trwałością narzędzi i krótkim czasem pracy oferowanie usługi klientom jest atrakcyjne również z biznesowego punktu widzenia.

Łatwość aplikacji jest połączona z jej najwyższą skutecznością. Państwa klienci otrzymają wysokiej klasy, długoterminowe zabezpieczenie, dzięki któremu ich auta na długo zachowają swój wygląd, a spadek ich wartości będzie znacznie wolniejszy.

PODWOZIA – WAXOYL HARDWAX

HARDWAX został opracowany jako środek ochronny dla podwozia samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, itd. Charakteryzuje się szybkością, czystością i prostotą aplikacji. Można go stosować na elementy wilgotne, a nawet częściowo skorodowane. Nie zatyka otworów technologicznych. 1 l wystarcza na zabezpieczenie nawet ponad 6 m2 powierzchni!

Jednak jego najważniejszą cechą jest doskonała i długotrwała ochrona antykorozyjna połączona z duża odpornością na wysokie/niskie temperatury. Nie spływa w wysokich temperaturach, a także nie wykrusza się w temperaturze poniżej 0° C. Chroni podwozie również przed solą, kamieniem i gresem, a także wygłusza wnętrze pojazdu. Nie zawiera związków kauczukopodobnych co powoduje, że jego właściwości nie zmieniają się wraz z upływem czasu.

PROFILE ZAMKNIĘTE – WAXOYL PROFESSIONAL 120-4

Waxoyl Professional 120-4 jest wysokiej klasy środkiem do zabezpieczania antykorozyjnego profili zamkniętych w pojazdach, maszynach, elementach konstrukcji itp. Dzięki bardzo dobrym własnościom rozpylania i zdolności tworzenia trwałej warstwy ochronnej znakomicie nadaje się on do zabezpieczania bardzo trudno dostępnych przestrzeni wewnętrznych. Aplikację można stosować poprzez niewielkie otwory technologicznie nawet znacznie oddalone od konserwowanej przestrzeni, dzięki czemu nie wymaga demontażu elementów takich jak np. obicia drzwi czy fotele. Zawiera za to substancje wypierające wodę tak więc może być stosowany na lekko wilgotne powierzchnie. Jest nierozpuszczalny w wodzie, niehigroskopijny i stabilny termicznie. Po wyschnięciu (ok 3 godz.) produkt tworzy bezbarwny i bezwonny film ochronny, którego warstwa 50 mikronów jest całkowicie wystarczająca do długoletniej ochrony przed rdzą. Przy tej grubości filmu wydajność produktu jest niezwykle wysoka: 1 l wystarcza na zabezpieczenie ok 6,5 m2 powierzchni! Posiada również właściwości izolatora elektrycznego i może być bez ryzyka stosowany w obecności zwykłych elementów elektrycznych i elektronicznych.